گیر کردن سفره یکبار مصرف شیشه ای در دستگاه بازیافت پلاستیک فاجعه آفرید

با سفره یکبار مصرف شیشه ای می‌توانید یک تصویر یا لوگو را از یک کیسه خرید، آگهی یا کاغذ جدا کنید تا روی سفره‌های خود استفاده کنید. برای شخصی‌تر کردن آن‌ها، سعی کنید عکس‌ها را چاپ کنید و آن‌ها را به سفره‌ها وصل کنید.

ایده دیگر برای ساخت یک سفره یکبار مصرف شیشه ای سفارشی این است که رومیزی های یکدست را لایه لایه کنید و سپس لایه بالایی را در نقاط مختلف بچسبانید تا لایه زیرین نمایان شود.

یکی دیگر از روش های مورد علاقه من برای استفاده از سفره یکبار مصرف شیشه ای برای تزئین است. برای مهمانی لگو پسرم، دیوارها را با “لگوهای” غول پیکر ساخته شده از رومیزی و بشقاب های پلاستیکی تزئین کردم.

کل یک دیوار را با چهار سفره یکبار مصرف شیشه ای پوشاندم و سپس بشقاب های پلاستیکی همرنگ را با استفاده از نوار چسب دو طرفه وصل کردم تا برجستگی هایی روی لگوها ایجاد شود.

برای دیوارهای دیگر، سفره یکبار مصرف شیشه ای را به اندازه های مختلف مربع و مستطیل برش دادم و بشقاب ها را اضافه کردم. اینها یک راه عالی برای ایجاد یک احساس کلی از احاطه شدن توسط لگوها بود و در عین حال اتاق را بسیار شاداب می کرد. و بار دیگر، انجام آن آسان بود.

ایده دیگری برای تزئین با سفره یکبار مصرف شیشه ای، که من انجام داده ام، تقلید از بادبان های سایه ای است که در پاسیو می بینید. سفره ها را به صورت مثلث های بزرگ برش زدم و سپس از گوشه ها به سقف اتاق مهمانی وصل کردم.

تمام سقف را با اینها پوشاندم. این یک عنصر سرگرم کننده به مهمانی اضافه کرد. انجام این کار کمی سخت تر بود، اما این فقط به این دلیل بود که من آنها را به سقف می چسباندم.

ایده های بی پایانی برای تزئین با سفره وجود دارد. اگر می خواهید روی دیوار طرحی ایجاد کنید یا به رنگ زمینه ای متفاوت با رنگ دیوار خود نیاز دارید، از رومیزی استفاده کنید. این یک راه آسان برای تغییر موقت رنگ دیوارها، سقف یا هر قسمت دیگر است. این نیز یک راه ساده برای ایجاد پس زمینه غرفه عکس است.