گوجه فرنگی بازار تهران تغذیه کننده بزرگ حیوان ها است

گوجه فرنگی بازار تهران تغذیه کننده بزرگی نیست. پاشیدن یک یا دو قاشق غذاخوری کود در اطراف محل کاشت قبل از کاشت احتمالاً تمام چیزی است که آنها برای تولید محصول خوب نیاز دارند. تغذیه کننده بزرگی نیست. پاشیدن یک یا دو قاشق غذاخوری کود در اطراف محل کاشت قبل از کاشت احتمالاً تمام چیزی است که آنها برای تولید محصول خوب نیاز دارند.

گوجه فرنگی، در حالی که به خوبی با شرایط تابستانی ما سازگار است، بهترین رشد را با تامین رطوبت یکنواخت خواهد داشت. رطوبت نامناسب باعث کاهش کیفیت و تشکیل میوه می شود.

با آبیاری اطراف پایه گیاه، اجتناب از خیس شدن شاخ و برگ، به پیشگیری از بیماری ها کمک کنید. مالچ پاشی با برگ یا کاه به حفظ رطوبت و خنک‌تر نگه داشتن خاک کمک می‌کند، که به معنای بازده بیشتر است.

بکارید و صبر کنید
پس از کاشت، به یک بازی انتظار تبدیل می شود. این گیاه به رشد خود ادامه می دهد و در نهایت جوانه های گل را تشکیل می دهد. گوجه فرنگی گرده افشانی می شود.

میوه های کوچک رشد می کنند و امید این است که اولین گوجه فرنگی رسیده شما در حدود چهارم جولای برای برداشت آماده شود. بهترین برداشت معمولاً اواسط جولای تا اواسط آگوست است. اما با مراقبت خوب، برداشت گوجه‌فرنگی می‌تواند تا پاییز ادامه یابد، فقط با اولین یخبندان فصل متوقف می‌شود.

گوجه

هر نوع مزایا و معایب خود را دارد. واریته‌های هیبریدی معمولاً تولیدکننده‌های سنگین‌تری هستند و انگورها کم‌رنگ‌تر هستند. واریته های موروثی در تاک های بزرگتر طعم بهتری خواهند داشت.

گوجه فرنگی هیبریدی در برابر بسیاری از بیماری های رایج خاکی مقاوم است. ارثیه ها مقاومت داخلی کمی دارند.

متأسفانه هیچ یک از این دو نوع در برابر شایع ترین مشکلات، بیماری های برگی، مقاومت خوبی ندارند. لکه برگ سپتوریا و بلایت زودرس از بیماری های باد وزیده هستند که باعث زرد شدن و پژمرده شدن شاخ و برگ پایین می شوند.

با پیشرفت بیماری، گیاه به سمت بالا حرکت می کند و توانایی آن در تولید انرژی کاهش می یابد و عملکرد کاهش می یابد. درمان های قارچ کش در دسترس هستند اما باید به طور مکرر استفاده شوند. کنترل های ارگانیک محدود است.

اقدامات فرهنگی خوب که شامل بهداشت، جابجایی هوا و اجتناب از خیس شدن شاخ و برگ است، بهترین گزینه ها هستند.