ورق آهن وثیقه ای برای آزادی زندانی ها شد

دمای آلومینیوم مذاب مورد استفاده در فرآیند پوشش حدود 700 تا 800 درجه سانتیگراد است که تا حدودی بالاتر از نقطه ذوب فلز است. با این حال در ظرف اول در جایی که حداقل سطح ماده غوطه‌ور شده باید دمایی بالاتر از نقطه ذوب آلومینیوم داشته باشد.

قیمت قوطی آهن میتوانید در انتخاب یک محصول خوب تاثیرگذار باشد.

دمای حمام مذاب تا حدودی بالاتر از آنچه در بالا ذکر شد حفظ می‌شود در غیر این صورت ماده باید در آن نگهداری شود.

مدت زمان طولانی تری حمام کنید تا دمای مورد نظر را بدست آورد. بدیهی است که درجه حرارت به مقدار آلومینیوم و جرم یا اندازه ماده مورد پوشش بستگی دارد.

اقلام مستقیماً از یک ظرف به ظرف دیگر منتقل می شوند تعداد ظروف بستگی به نوع ماده پوشش داده شده و همچنین اینکه آیا در نهایت به یک پوشش براق نیاز است یا خیر بستگی دارد.

قابل درک است که نکته مهم این است که هر قسمت از سطح باید با برس جارو شود تا آلومینیوم با قلع یا روی آلیاژ شود و سطح آهن با آلومینیوم پوشش داده شود.

در ظرف اول قسمت اعظم قلع یا روی جایگزین می شود، اما از آنجایی که هنوز مقداری باقی می ماند، لازم است که اقلام را از دو، سه یا چند ظرف عبور دهید تا تمام قلع یا روی از بین برود و فقط آلومینیوم خالص باشد.

روی سطح آهن باقی مانده است. با وسایلی که به راحتی توسط برس جارو می‌شوند، تعویض سریع‌تر انجام می‌شود و بنابراین ظرف‌های کمتری مورد نیاز خواهد بود اما با اجناس با شکل نامنظم جارو کردن بسیار دشوار است و باید چندین بار قبل از تعویض قلع یا روی تکرار شود.

کامل است در نتیجه تعداد بیشتری از کشتی ها نسبت به موارد دیگر مورد نیاز خواهد بود.