مصرف کلمپه خرمایی کرمان موجب افزایش قدرت حافظه می شود

کوکی‌های خرمایی، شیرینی‌های مورد علاقه من در تمام دوران‌ها هستند! این شیرینی‌ها با خمیر کره‌ای درست می‌شوند که با خمیر خرما، دارچین و گردوی خرد شده پر می‌شوند و روی آن را پودر شکر می‌اندازند که این کوکی‌ها را غیرقابل مقاومت می‌کند.

دستی که یک کلوچه خرما در دست دارد. اگر خرما دوست ندارید، می توانید فیلینگ را با نوتلا یا با پخش شکلات مورد علاقه خود جایگزین کنید، هر دو طرف طعم فوق العاده ای دارند.

مامان من از بچگی این کوکی ها را درست می کرد، این کوکی ها همیشه در یک روز ناپدید می شدند، خیلی غیرقابل مقاومت. قبل از شروع دستور پخت این شیرینی خرمایی، مواد خود را اندازه بگیرید و آماده کنید تا روند پخت به راحتی و بدون مشکل پیش برود.

اندازه گیری های کامل در کارت دستور غذا در زیر آمده است. ما از آرد همه منظوره برای این دستور استفاده کردیم، آرد کیک نیز عالی عمل خواهد کرد. بکینگ پودر برای کمک به کمی بلند شدن کوکی ها.

کلمپه

پودر قند به شکر اعترافی معروف است. برای اینکه خمیر نرم تری داشته باشید، قبل از اضافه کردن آن به کره، آن را الک کنید.

آب پرتقال تازه، ماده مخفی برای درست کردن خمیر کره ای بسیار خوش طعم و لذیذ است. اگر پرتقال تازه ندارید، می توانید از آب پرتقال خریداری شده در فروشگاه استفاده کنید و همچنین باید عالی عمل کند.

مطمئن شوید که از کره معتدل اتاق استفاده می کنید. برای این دستور از کره بدون نمک استفاده کردیم. با اضافه کردن مواد خشک به یک کاسه بزرگ همزن شروع کنید.
نیم ساعت قبل از غذا سرد کنید. پس از پخت این شیرینی ها، آنها را از فر خارج کرده و حداقل 30 دقیقه اجازه دهید خنک شوند. سپس آنها را با پودر قند پودر کنید.
آرد خود را درست اندازه بگیرید! هنگام اندازه گیری آرد، از ریختن آن با پیمانه پرهیز کنید. در عوض، آرد را با قاشق هم بزنید تا تا حد امکان حفره های هوا ایجاد شود و آن را با قاشق در پیمانه اندازه گیری خود بریزید. در آخر با پشت چاقو آن را صاف کنید.