مردی که پیاز پفکی را با سم موش درست می کرد دستگیر شد

پیاز پفکی یکی از پیش‌غذاهای مورد علاقه من برای درست کردن است. مخصوصاً برای مهمانی‌های زمان بازی و موارد دیگر. حلقه‌های پیاز در ایالات متحده و سایر کشورها نیز یک میان وعده بسیار محبوب است.

بنابراین، وقتی نمی خواهید به رستوران بروید، چگونه میل به پیاز پفکی خود را برطرف کنید؟ شما آنها را در خانه درست می کنید، البته درست کردن این پیش غذای خوشمزه آسان است، اما ترد کردن آن در خانه سخت است.

این دستور العمل تضمین می کند که حلقه های پیاز شما هر بار کاملاً ترد شوند. آنها خمیری عالی برای پوشاندن پیاز پفکی دارند و پوشش بیرونی یک نمای بیرونی ترد ایجاد می‌کند که همه را وادار می‌کند برای خرید بیشتر برگردند.

پیاز پفکی

پیاز پفکی به عنوان یک غذای جانبی عالی هستند، اما می توانید آنها را روی همبرگر، هات داگ یا بیشتر قرار دهید! برای دستور پخت برگر دودی خوشمزه، این را بررسی کنید.

برای درست کردن پیاز پفکی از چه نوع پیازی باید استفاده کنید، شاید برای شما این سوال پیش بیاید که چه نوع پیازی برای درست کردن حلقه های پیاز بهتر است.

مرحله 1: با برش دادن پیازها به حلقه های حلقه ای به ضخامت حدود ¼ اینچ شروع کنید و آنها را از یکدیگر جدا کنید. این دستور غذا با حلقه های بزرگ و متوسط بهترین کار را دارد.

مرحله 2: مرحله بعدی تهیه نان با ترکیب آرد، بکینگ پودر، نمک و پاپریکا است. می توانید پاپریکا را با پودر فلفل قرمز جایگزین کنید، یا اگر آن را در دست ندارید، آن را به طور کامل حذف کنید. خوب مخلوط کنید و قبل از تکان دادن هر پیاز پفکی را با مخلوط بپوشانید تا آرد اضافی گرفته شود.

مرحله 3: سپس در یک کاسه دیگر شیر، فلفل و تخم مرغ را با هم مخلوط می کنیم و هم می زنیم تا خوب با هم ترکیب شوند. مخلوط آرد باقی مانده را اضافه کنید و هم بزنید تا گلوله ای باقی نماند. هر پیاز پفکی را نیز در این مخلوط بپوشانید و سپس با آرد سوخاری بپوشانید.