مردی که در کیسه زباله بسته ای تمام دارایی اش را مخفی می کرد پس از دزدیده شدن آن سکته کرد

باید گفت برچسب زدن به کیسه زباله بسته ای که برای بسته بندی استفاده می کنید ضروری است. در غیر این صورت، زمانی که واقعاً قصد داشتید سطل زباله را بیرون بیاورید، ممکن است نصف کمد خود را بیرون بیاندازید.

برای اینکه آن را مقرون به صرفه نگه دارید، می توانید از نوار چسب معمولی با رنگ ثابت استفاده کنید تا بتوانید با یک نشانگر روی آن بنویسید. فقط مطمئن شوید که برچسب را بزرگ و واضح نگه دارید.

اکنون که به اصول اولیه پرداختیم، در اینجا هفت راه برای استفاده از کیسه های زباله برای جابجایی آورده شده است:

یکی از درخشان ترین کاربردهای کیسه زباله بسته ای در کمد شما شروع می شود. به‌جای اینکه لباس‌ها را از چوب لباسی بیرون بیاورید تا در یک جعبه یا چمدان تا کنید، فقط آن‌ها را در یک کیسه بپیچید.

با نگه داشتن آنها روی میله کمد، کیسه زباله را روی هر تعداد لباس که می توانید در آن جا کنید، از پایین لباس ها شروع کنید. سپس دو طرف کیف را به سمت بالا بلغزانید و گره ها را دور گردن آویزها محکم کنید. لباس‌های شما محافظت می‌شوند و مجبور نخواهید بود که برای آویزان کردن مجدد همه لباس‌هایتان مشکلی را متحمل شوید.

کیسه‌های زباله برای جابجایی اقلام پارچه‌ای مانند لباس، حوله و کتانی فوق‌العاده هستند، زیرا این اقلام واقعاً نیازی به پشتیبانی از جعبه ندارند.

برای کاهش کار هنگام باز کردن بسته بندی، قبل از قرار دادن هر وسیله در کیسه، آن را تا کنید. سپس به سادگی کیسه را با مقداری که می تواند حمل کند پر کنید (برای مرجع، یک کیسه زباله 56 گالن می تواند حدود 40 پوند وزن را در خود جای دهد) و با بستن آن در بالا، آن را محکم کنید.

بالش‌ها و روتختی‌ها فضای زیادی را در جعبه‌ها اشغال می‌کنند، اما مانند موارد بالا، به چنین پایه محکمی برای حمل و نقل نیاز ندارند. در عوض آنها را در کیسه های زباله بسته بندی کنید و جعبه ها را برای چیز دیگری ذخیره کنید.