مردی با پوشیدنچرم مصنوعی اشبالت شب ها کابوس می دید

باید گفت در ابتدا چند شرکت موفق به ایجاد نسخه های غیر پی وی سی از چرم مصنوعی اشبالت در سال های اخیر شده اند. با این حال، تا کنون، این گونه‌های چرم مصنوعی مبتنی بر گیاهی، در بازار جهانی چرم تقلبی فرورفتگی خاصی ایجاد نکرده‌اند.

چرم مصنوعی اشبالت با کیفیت بالا و قیمت پایین را از اینجا بخرید. اگر ساکن انگلستان هستید، می توانید آن را از اینجا خریداری کنید.

تولیدکنندگان ممکن است از طیف گسترده ای از فرآیندهای تولید مختلف برای ساخت چرم مصنوعی استفاده کنند. به عنوان مثال، Presstoff با پردازش خمیر کاغذ با نوع خاصی از رزین ساخته می شود که این ماده گیاهی را به میزان زیادی تامین می کند.

چرم

r دوام. با این حال، این واقعیت که این جایگزین چرمی در شرایط مرطوب از هم جدا می‌شود و نمی‌تواند مقدار قابل توجهی خمش را تحمل کند، از لحاظ تاریخی از تولید گسترده Presstoff جلوگیری کرده است.

بیشتر چرم مصنوعی موجود در بازار امروز از یک پارچه پایه پوشیده شده با مواد پلاستیکی تشکیل شده است. دو پلاستیکی که بیشتر در تولید چرم مصنوعی مورد استفاده قرار می گیرند پلی اورتان (PU) و پلی وینیل کلراید (PVC) هستند و در حالی که فرآیندهای مورد استفاده برای ساخت این دو پلاستیک تا حدودی متفاوت است، فرآیندهای اتصال این پلاستیک ها به پارچه های زیرین آنها بسیار مشابه است.

اکثر تولید کنندگان چرم مصنوعی از پنبه یا پلی استر به عنوان ماده پایه پارچه های خود استفاده می کنند. انواع پارچه های پلی استر یا پنبه ای که به عنوان پایه چرم مصنوعی استفاده می شوند معمولا متخلخل و خشن هستند، به این معنی که آنها باید به طور خاص تولید شوند.

در برخی موارد، تولیدکنندگان چرم مصنوعی نیز ممکن است مواد پایه خود را تولید کنند، اما برای این تولیدکنندگان بسیار رایج است که مواد پایه خود را از تأسیسات تولید شخص ثالث تهیه کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.