مردی با ادوات کشاورزی ردیف کار توانست گنجی که سال ها مخفی بود را پیدا کند

Power Tiller یک تراکتور پیاده روی است که به طور گسترده برای کشت دوار یا گردان در خاک گودال مرطوب استفاده می شود. برای کشاورزان کوچک و حاشیه ای، یک تیلر برقی بهترین انتخاب است.

این به طور موثرتری جایگزین نیروی حیوانی می شود و به افزایش تقاضا برای نیروی کار انسانی کمک می کند. این ماشینی است که با یک موتور 1.5 اسب بخاری ترکیب شده و برای فشار دادن تجهیزات مختلف کشاورزی به جلو یا عقب طراحی شده است.

ادوات کشاورزی ردیف کار قادر به انجام عملیات ادوات مختلف مزرعه مانند چرخشی، پودلر، تراز، تریلر، دیسک شخم و خرمنکوب است. یکی از مهمترین عملکردهای پاور تیلر این است که بذر دقیقی را برای کاشت محصول آماده می کند و قبل از کاشت با دفن نشخوارکننده خود در آن، خاک را گرم می کند.

ردیف کار

با کنترل علف های هرز به رشد مناسب محصولات کمک می کند. برای دریافت اطلاعات کامل و دقیق در مورد استفاده از تیلر برقی، زیر را بررسی کنید.

نقش ادوات کشاورزی ردیف کار در کشاورزی چیست؟ ادوات کشاورزی ردیف کار یک ابزار کشاورزی دو چرخ مجهز به پنجه های دوار است که مقاومتی نرم در برابر تمام فعالیت های مزرعه می دهد.

در واقع کاربرد و مزایای متعددی دارد. پاور تیلر در آماده سازی خاک، کاشت بذر، کاشت بذر، افزودن و پاشش کودها، علف کش ها و آب کمک می کند. علاوه بر این به پمپاژ آب، برداشت، خرمن کوبی و حمل و نقل محصولات نیز کمک می کند.

یک ادوات کشاورزی ردیف کار قدرتی در جایی که سمت زمین کوچک است ایده آل است. در مناطق تپه‌ای در هند، جایی که فقط کشاورزی در تراس امکان‌پذیر است، کشاورزان باید تیلرهای برقی را بیابند که فوق‌العاده مفید باشد. بنابراین در زمین های سربالایی نیز در واقع انتخاب عاقلانه ای است.

این یک ماشین کشاورزی است که عمدتاً برای زراعت زمین استفاده می شود. به طور موثر عمل می کند زیرا می تواند خاک را به طور همزمان معکوس و برش دهد. از نظر تعمیر و نگهداری، استفاده از آن ارزان تر و مقرون به صرفه است و همچنین به فضای کمتری نیاز دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.