لاستیک آفرود + قیمت خرید فروش

اگر شما یک ماشین باز داشته باشید و یا به سفر در جاده های ناهموار علاقه مند باشید مطمئنا آشنایی لازم و کامل را با لاستیک های آفرود خواهید داشت.
به این دلیل که لاستیک های آفرود با لاستیک های معمولی تا حدودی زیادی متفاوت می باشد و بیشتر مناسب سطوح ناهمواری مثل جنگل، کوه، ساحل و غیره می باشد و به بیان دیگر هر مسیری را که نمی توان با لاستیک های معمولی رفت را شما می توانید با استفاده از لاستیک های آفرود طی کنید.

ما به چهار حلقه لاستیک با اندازه‌های و ویژگی‌های درست و مناسب احتیاج داریم که بتوانیم با خیال راحت در جاده‌ها حرکت کنیم و از خطرهای در کمین رانندگی و جانمان کم کنیم. لاستیک پراید یزد تایر یکی از بهترین برند های تولید لاستیک داخلی می باشد.

لاستیک های آفرود دارای قیمت های متفاوتی می باشند اما به طور کلی قیمت خرید لاستیک آفرود در مقایسه با لاستیک های معمولی تا حدودی بالاتر است اما از آسیب های مربوطه در خصوص لاستیک نامناسب به ماشین شما جلوگیری می کند.
اما نکته ای که در خصوص لاستیک های آفرود وجود دارد این است که انتخاب و خرید آن ها اصلا کار راحتی نبوده و نیازمند تخصص و دقت فراوانی می باشد و باید همه ی جوانب را در خصوص آن در نظر بگیرید.
به همین منظور بهتر است که در خصوص خرید آن خود سر عمل نکرده و از کارشناسان و مشاوران ما در این خصوص بهره ی لازم را ببرید.

لاستیک آفرود + قیمت خرید فروش

لاستیک آفرود

لاستیک آفرود لاستیک های آفرود همگی به یک شکل نیستند، اگر چه همه ی آن ها لاستیک های با ظاهر بزرگی به همراه عاج هستند اما دارای سایز های مختلفی می باشند و هرکدام از آن ها کاربرد متفاوتی دارند.
به طور مثال لاستیک های آفرود مناسب ساحل با لاستیک آفرود جنگل و یا حتی کوه متفاوت می باشد و در زمان تهیه و نصب آن باید به این موضوع توجه داشته باشید که آن را با چه هدفی خریداری می کنید.
اما به طور کلی اگر بخواهیم لاستیک های آفرود را دسته بندی کنیم آن ها را به 2 دسته ی رادیال و بایاس تقسیم می کنیم که هر یک از آن ها مناسب استفاده در یک نوع مسیر می باشند.
به طور مثال از لاستیک های رادیال در محیط های جنگلی و جاده هایی که به صورت گل و لای می باشد استفاده می شود و همچنین لاستیک های بایاس برای استفاده در ساحل، شنزار، صحرا و شرایط های مشابه به آن مناسب می باشد که شما می توانید بسته به نیاز خود هر یک از آن ها را خریداری کنید.
لازم است بدانید که لاستیک های شهری به صورت AT بوده که لاستیک های چند منظوره نیز معروف هستند و قابلیت استفاده در سطح شهر و جاده های صاف را دارا هستند و همچنین لاستیک های آفرودی از نوع MT بوده که آج های موجود در آن تنها خاصیت زیبایی نداشته و همین آج ها است که استفاده از این لاستیک را در شرایط خاص محیا می سازد.
همچنین شایان ذکر است که در صورت استفاده ی درست و اصولی از لاستیک های MT در سطح شهر و جاده های هموار نیز می توان استفاده کرد.

اگر چه تکنولوژی تولیدی بیشتر کارخانه ‌‌های ایرانی بایاس است اما تولیدکننده‌ های مختلفی مثل بارز، کویر تایر، گلد ستون و یزد تایر از تکنولوژی رادیال استفاده می‌کنند و اکثر محصولات وارداتی هم با این تکنولوژی تولید می‌ شوند. لاستیک پراید ایران تایر یکی از موفق ترین برند ها که از تکنولوژی رادیال به خوبی استفاده کرده است.

لاستیک آفرود مشهد

لاستیک آفرود مشهد یکی از شهر های تولید کننده و ارائه دهنده ی لاستیک آفرود در ایران شهر مشهد می باشد.
این شهر ظرفیت بسیار بالایی در تولید لاستیک آفرود دارد و علاوه بر بازار داخل، کشور های بسیاری در بازار های خارجی هستند که خواهان خرید لاستیک آفرود از مشهد هستند و دلیل آن نیز کیفیت بالا، قیمت مناسب و همچنین موقعیت جغرافیایی که این شهر دارد می باشد.
به همین منطور است که سالانه حجم بالایی از تولیدات لاستیک آفرود در شهر مشهد به کشور های خارجی صادر می شود.
اما نکته ای که وجود دارد این است برای بسیاری از کشور های خارجی، شهر های جنوبی ایران و یا حتی شهر های مرکزی مراجعه ی حضوری به این شهر برای خرید لاستیک آفرود دشوار بوده و تا حدودی در بسیاری از شرایط غیر ممکن است.
بر همین اساس بهتر است که شما برای خرید لاستیک آفرود از خرید حضوری اجتناب کرده و این کار را از طریق خرید اینترنتی انجام دهید.

لاستیک آفرود دست دوم

لاستیک آفرود دست دوم همانطور که می دانید خرید محصولات دست دوم تنها در صورتی که از یک مرکز و یا شخص مطمئن و معتبر انجام شود به شما توصیه می شود و در غیر این صورت بهتر است که از آن اجتناب کنید.
چرا که در صورت خرید لاستیک آفرود دست دوم از یک فرد یا مرکز نامعتبر ممکن است که محصول آسیب دیده و ناسالم را خریداری کنید و در این صورت شما نه تنها در خرید خود صرفه جویی نکرده اید بلکه ممکن است در کنار ضرر مالی، خطر جانی را نیز برای شما به همراه داشته باشد.
به همین منظور بهتر است که برای خرید آن بررسی های لازم را انجام دهید و آن را از یک شرکت معتبر و قابل اعتماد خریداری کنید.
در این خصوص اگر نیاز به اطلاعات و یا راهنمایی داشته باشید مشاورین ما به شما کمک خواهند کرد و شما را در جریان جزئیات خرید لاستیک آفرود دست دوم قرار می دهند و به شما کمک خواهند کرد تا آن را با بهترین قیمت و بالاترین کارایی خریداری کنید و به بیانی دیگر خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.

لاستیک آفرود دوچرخه

لاستیک آفرود دوچرخه دوچرخه های آفرود که دلیل نام گذاری آن ها این است که در آن ها از لاستیک آفرود دوچرخه استفاده شده است و به دوچرخه های لاستیک پهن نیز معروف هستند و معمولا چون لاستیک آن ها پهن تر از لاستیک دوچرخه های معمولی است به این اسم خوانده می شوند.
قیمت این دوچرخه ها به دلیل لاستیک های آفرود آن ها در مقایسه با دوجرخه های ساده و معمولی بیشتر بوده و همچنین علاوه بر راندن در سطح صاف و هموار که بیشتر جاده های داخل شهر می باشد می توان آن ها را در ساحل، شنزار و یا حتی سطوح سرد و برفی نیز سوار شد.
که این موضوع این امکان را برای شما به وجود می آورد تا در هر محیطی بتوانید به راحتی دوچرخه سواری کنید و از تفریح و گشت و گذار خود لذت کامل را ببرید.
پس فرصت را از دست ندهید و همین حالا در خصوص خرید انواع لاستیک های آفرود چه برای ماشین چه برای دوچرخه و همچنین برای استفاده در هر محیطی اقدام کنید.
گروه بازرگانی ما این امکان را برای شما فراهم کرده است که بتوانید نمونه ی باکیفیت این محصول را و آن هم به صورت مستقیم از درب کارخانه خریداری کنید و از کیفیت بی نظیر آن برای مدت های طولانی رضایت داشته باشید.