قهوه استارباکس در امریکا دلیل اصلی موفقیت های اقتصادی در این کشور است

داستان ما در سال 1971 در امتداد خیابان های سنگفرش بازار تاریخی پیک پلیس سیاتل آغاز می شود. اینجا بود که استارباکس اولین فروشگاه خود را افتتاح کرد و دانه‌های قهوه، چای و ادویه‌های تازه بو داده شده را از سراسر جهان برای مشتریان خود به خانه ارائه می‌کرد. نام ما از داستان کلاسیک “موبی دیک” الهام گرفته شده است که سنت دریانوردی تاجران اولیه قهوه را تداعی می کند.

ده سال بعد، یک جوان نیویورکی به نام هوارد شولتز از این درها عبور کرد و از اولین جرعه خود مجذوب قهوه استارباکس در امریکا شد. پس از پیوستن به شرکت در سال 1982، یک جاده سنگفرش متفاوت او را به کشف دیگری هدایت کرد.

قهوه

در سفری به میلان در سال 1983 بود که هاوارد برای اولین بار قهوه خانه های ایتالیا را تجربه کرد و با الهام گرفتن از گرما و هنر فرهنگ قهوه خود به استارباکس به سیاتل بازگشت. تا سال 1987، پیش بند قهوه ای خود را با پیش بند سبز عوض کردیم و فصل بعدی خود را به عنوان قهوه خانه آغاز کردیم.

دست‌های زیادی لازم است تا یک فنجان قهوه استارباکس در امریکا بی‌نقص بسازید از کشاورزانی که به گیلاس‌های قرمز رسیده علاقه دارند، تا برشته‌کنندگان چیره‌دست که بهترین را از هر دانه‌ای تهیه می‌کنند، و تا باریستایی که آن را با دقت سرو می‌کند. ما متعهد به بالاترین استانداردهای کیفیت و خدمات هستیم و میراث خود را در آغوش می‌گیریم و در عین حال نوآوری می‌کنیم تا تجربیات جدیدی خلق کنیم.

ما دوست داریم بگوییم که ما در تجارت قهوه استارباکس در امریکا نیستیم که به مردم خدمت می کنیم، بلکه در تجارت مردمی هستیم که قهوه را سرو می کنیم. کارمندان ما که ما آنها را شریک می نامیم در قلب تجربه Starbucks قرار دارند. ما متعهد هستیم که شرکای خود را سربلند کنیم و روی سلامتی، رفاه و موفقیت آنها سرمایه گذاری کنیم و فرهنگ تعلق را ایجاد کنیم که در آن همه استقبال کنند.