قاچاقچی ای که در سرسره بادی اسباب بازی مواد جاساز می کرد دستگیر شد

برای کسانی که می توانند کمی بیشتر برای فرزندان خود خرج کنند، شما از نظر انتخاب بدبخت هستید! می‌توانید اکثر مدل‌ها را با این قیمت خریداری کنید.

از جمله مدل‌هایی با ویژگی‌های سرگرم‌کننده مانند سرسره بادی اسباب بازی و کشتی‌های دزدان دریایی، خانه‌های پرش و خیلی چیزهای دیگر.
حتی با بودجه 500 یورویی، می توانید از قبل یک بادی بزرگ با فضای بازی آبی، استخر بادی، توپ آب یا سرسره بادی اسباب بازی برای کودکان خود بخرید. فرزندان شما در این تابستان هر چیزی را که احتمالاً بخواهند برای تفریح داشته باشند، خواهند داشت!

در این بازه قیمتی، می‌توانید بادی‌هایی با ابعاد بزرگ با فضای بازی بیش از 12 متر مربع و بیشتر تهیه کنید. این سازه های چند فعالیتی اغلب برای پذیرایی از 4 تا 5 کودک به طور همزمان طراحی شده اند و می توانند جذابیت اصلی در جشن های تولد باشند.

اسباب بازی
قبل از خرید یک قلعه فنری، این شش سوال را از خود بپرسید و اگر پاسخ روشنی دارید، انتخاب مدل مناسب بادی برای شما بازی کودکانه خواهد بود!

بادی را کجا نصب کنم؟ این اولین سوالی است که باید از خود بپرسید زیرا به شما امکان می دهد حداکثر ابعاد قلعه فنری را که می توانید خریداری کنید تعیین کنید. اگر زمین غول پیکری دارید، این مشکلی نیست، اما برای بیشتر باغ ها، نکته مهمی است که باید در نظر بگیرید.

بودجه من چقدر است؟ ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما با منابع نامحدود، می توانید هر نوع بادی که می خواهید بخرید، بخرید. با این حال، در دنیای واقعی، لازم است بودجه ای تعیین کنید تا مشخص شود که چه نوع بادی می توانید برای فرزندان خود تهیه کنید.

چه کسی از سرسره بادی اسباب بازی استفاده خواهد کرد؟
دانستن اینکه چند کودک و هر چند وقت یکبار این کودکان از توری بادی استفاده خواهند کرد، مهم است که باید در نظر گرفته شود. سعی کنید واقع بین باشید و فراتر از موقعیت های خاص فکر کنید.

از این گذشته، هر روز نیست که فرزند شما دوازده دوست را به تولدش دعوت می کند، بنابراین ممکن است برای استفاده روزمره به چیزی به این بزرگی نیاز نداشته باشید. اکثر مدل ها برای 3 تا 6 کودک به طور همزمان در نظر گرفته شده اند، برای کودکان بین 3 تا 10 سال.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.