طعم بد دمنوش نعناع فلفلی نیوشا موجب بهم خوردن جلسه خواستگاری شد

نعناع فلفلی گیاهی بومی اروپا و آسیا است. صدها سال است که مردم از نعناع هم به عنوان طعم دهنده و هم به دلیل خواص دارویی آن استفاده می کنند. نعناع یکی از مواد تشکیل دهنده انواع محصولات مدرن از جمله خمیر دندان، آب نبات و دمنوش است.

بسیاری از مردم دمنوش نعناع فلفلی نیوشا را می نوشند زیرا از طعم آن لذت می برند، اما ممکن است تعدادی فواید بالقوه برای سلامتی نیز داشته باشد.

اگرچه تحقیقات زیادی در مورد خود دمنوش نعناع فلفلی نیوشا انجام نشده است، اما محققان برخی از روغن ها و سایر ترکیبات موجود در برگ نعناع مانند منتون، لیمونن و منتول را مطالعه کرده اند.

دمنوش

در این مقاله، برخی از فواید بالقوه دمنوش نعناع برای سلامتی را بررسی می کنیم. ما همچنین نحوه درست کردن دمنوش نعناع فلفلی تازه در خانه و خطرات و ملاحظات را توضیح می دهیم. چای نعناع ممکن است خواص ضد باکتریایی داشته باشد.

نعناع فلفلی به دلیل بوی تمیز و مطبوع و طعمی که دارد طعمی محبوب است. نوشیدن دمنوش نعناع فلفلی نیوشا فلفلی می تواند به تازه شدن نفس فرد کمک کند و همچنین ممکن است فواید دیگری برای مبارزه با بوی بد دهان داشته باشد.

به عنوان مثال، یک مطالعه کوچک در سال 2017 نشان داد که غرغره کردن ترکیبی از روغن‌های نعناع، لیمو و درخت دمنوش به بهبود بوی بد دهان در شرکت‌کنندگان پس از جراحی ستون فقرات کمک می‌کند.

یک بررسی در سال 2015 نشان می دهد که روغن نعناع دارای خواص ضد باکتریایی است که ممکن است به کاهش باکتری های ایجاد کننده پلاک و بیماری لثه کمک کند.

یک مطالعه در سال 2016 نشان داد که روغن موضعی نعناع می تواند به کاهش درد و شل شدن عضلات کمک کند. منتول دارای احساس خنکی است که ممکن است به کاهش درد تنش یا سردرد میگرنی کمک کند زمانی که فرد روغن نعناع فلفلی را روی پیشانی یا شقیقه‌ها می‌مالد. ممکن است عطر دمنوش نعناع نیز تأثیر مشابهی داشته باشد.