شکلات تافی خارجی ای که در میان آن سوسک پیدا شده بود موجب بسته شدن کارخانه این برند شد

شکلات تافی خارجی و کارامل و باترکاچ سه دسر کلاسیک هستند. از سوندای کره‌ای گرفته تا تافی انگلیسی کهنه، هر کدام ترکیبی غیرقابل مقاومت از شکر و کره دارند. فرقی نمی‌کند که یک بستنی‌فروشی، نانوایی، شیرینی‌فروشی یا شرکت پذیرایی دارید.

مهم است که تفاوت بین کره، تافی و کارامل را درک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر نوع و نحوه ساخت آنها به خواندن زیر ادامه دهید.

Butterscotch چیست؟ Butterscotch کره و شکر قهوه ای است که به آرامی با هم حرارت داده شده و یک آب نبات نرم ایجاد می کند. درست مانند کارامل، مولکول‌های شکر قهوه‌ای شکسته می‌شوند و به لطف افزودن ملاس در شکر، کارامل می‌شوند و طعمی غنی‌تر و عمیق‌تر از کارامل کلاسیک می‌دهند.

شکلات

کارامل چیست؟ شکلات تافی خارجی از شکر دانه ای سفید تشکیل شده است است که به آرامی تا 340 درجه فارنهایت گرم می شود. این فرآیند حرارت دادن تدریجی، مولکول های قند را تجزیه می کند و رنگ قهوه ای طلایی عمیق و طعمی غنی ایجاد می کند.

در حالی که کاراملی شدن را می توان با حرارت دادن شکر به سادگی به دست آورد، مواد دیگری از جمله کره، شیر و وانیل اغلب بعد از آن اضافه می شود تا کاراملی غلیظ و خامه ای به دست آید که در سس ها، آب نبات ها، آب نبات ها و سیب های کاراملی کلاسیک استفاده می شود.

هنگام ایجاد شکلات تافی خارجی، معمولاً دو نسخه متفاوت وجود دارد: کارامل مرطوب و کارامل خشک. کارامل مرطوب به کاراملی اطلاق می شود که با افزودن آب به شکر در طی فرآیند حرارت دادن به دست می آید. افزودن آب می تواند به توزیع یکنواخت گرما در سراسر مخلوط کمک کند تا از سوختن و کریستال شدن آن جلوگیری شود. کارامل خشک به سادگی به شکر کاراملی شده بدون اضافه کردن آب اشاره دارد.

تفاوت بین کره و کارامل در این است که کارامل با شکر دانه‌ریز سفید درست می‌شود و با دمای 340 درجه فارنهایت پخته می‌شود، در حالی که کره با شکر قهوه‌ای درست می‌شود و با دمای 289 درجه فارنهایت پخته می‌شود..