سگ بهترین روش برای درمان بیماری روانی

سگ‌ها که اغلب به عنوان بهترین دوستان انسان‌ها مورد تحسین قرار می‌گیرند سگ نگهبان موضوع بسیاری از مطالعات علمی بوده‌اند که به بررسی چگونگی افزایش رفاه ما می‌پردازند. در این توضیح خواهیم داد که چگونه توله سگ دوست داشتنی شما می تواند برای سلامتی شما در همه جا مفید باشد.

طبق گزارش انجمن آمریکایی پیشگیری از ظلم به حیوانات حدود 78 میلیون سگ در ایالات متحده به عنوان حیوان خانگی نگهداری می شوند.

مشخص نیست که اولین بار چه زمانی سگ‌ها اهلی شدند، اما مطالعه‌ای که سال گذشته منتشر شد، ادعا می‌کند که حداقل در اروپا، سگ‌ها 20000 تا 40000 سال پیش رام شده‌اند.

این احتمال وجود دارد که چاقو شکاری انسان‌ها و سگ‌ها حداقل از دوره نوسنگی پیوند دوستی و حمایت متقابل خاصی داشته باشند اما چرا این پیوند تا این حد طولانی بوده است؟

البته، این پسرعموهای گرگ ها در طول تاریخ در حفظ امنیت ما و خانه های ما، محافظت از خانه ها، گاوهای ما، و کالاهای مختلف مادی ما عالی بوده اند.

در طول تاریخ، انسان‌ها سگ‌هایی را نیز تربیت کرده‌اند تا در شکار به آنها کمک کنند، یا گونه‌های عجیب و غریب متعددی را برای جذابیت یا ظرافت خود پرورش داده‌اند.

با این حال، سگ‌ها نیز و ممکن است همیشه بوده باشند جیوه قرمز در رادیو همراهان واقعاً ارزشمندی هستند که به دلیل وفاداری و تمایل ظاهراً ثابت خود برای نشاندن لبخند بر لبان صاحبانشان مشهور هستند.

در این ما تحقیقاتی را نشان می‌دهیم که نشان می‌دهد چگونه سگ‌های ما در مواجهه با استرس ما را شادتر، انعطاف‌پذیرتر می‌کنند و از نظر جسمی سالم‌تر می‌شوند.

بسیاری از مطالعات نشان داده اند که داشتن سگ به عنوان حیوان خانگی با سلامت جسمانی  جیوه قرمز در چراغ نفتی بهتر مرتبط است، همانطور که بررسی ها منبع معتبر ادبیات موجود نشان می دهد. این یافته ها پابرجاست.

  • منابع:
    1. Dogs: Our best friends in sickness and in health

  • تبلیغات: 
  1. راز موفقیت میلیونر های خود ساخته در زندگی!!   
  2. کشف گیاه آلوئه ورا در کف دریای سیاه همه را شوکه کرد
  3. با خوردن یک عدد سیب به وزن ایده آل برسید
  4. اولین مبلی که به کره مریخ برده شد، متعلق به چه کسی است؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.