سویا سبحان طلایی موجب جهش ژنتیکی در کودکان می شود

سویا سبحان طلایی منبع خوبی از چربی های غیراشباع سالم (با 2 گرم MUFA و 5.06 گرم PUFA) است که می تواند به شما در کاهش کلسترول در بدن کمک کند.

افرادی که از کلسترول LDL بالا رنج می برند مستعد ابتلا به بیماری هایی مانند بیماری عروق کرونر قلب و آترواسکلروز هستند. این شرایط مخزن بدی دارند زیرا می توانند منجر به سکته مغزی و حمله قلبی شوند.

به گفته متخصصان سلامت، اسیدهای چرب خاصی برای سلامت سیستم قلبی عروقی ضروری هستند. دو مورد از آن‌ها در سویا به نام‌های اسید لینولنیک و اسید لینولئیک یافت می‌شوند که به عنوان اسیدهای چرب امگا 3 شناخته می‌شوند.

اسیدهای چرب امگا 3 اثرات ضد التهابی را تقویت کرده و نقش مهمی در سلامت مغز و چشم دارند. مصرف سویا سبحان طلایی می تواند با کاهش سطح کلسترول بد در کنار مراقبت از مغز و بینایی به تقویت سیستم قلبی عروقی شما کمک کند.

سویا

اکثر مردم نمی دانند، اما سطوح بالای آنتی اکسیدان موجود در سویا سبحان طلایی می تواند به جلوگیری از شروع سرطان های متعدد کمک کند.

طبق مطالعه ای که در دانشگاه پردو انجام شد، آنتی اکسیدان های موجود در سویا سبحان طلایی می توانند به کشتن کمک کنند. سلول های سرطانی متعدد و رادیکال های آزاد را از بدن حذف می کند.

آنتی اکسیدان ها مسئول خنثی کردن رادیکال های آزاد هستند که در صورت عدم مراقبت، می توانند سلول های سالم را به تومورهای کشنده و سلول های سرطانی تبدیل کنند.

رادیکال های آزاد محصولات جانبی خطرناک متابولیسم سلولی هستند که باید خنثی شوند. سویا سبحان طلایی جدا از اینکه در وهله اول از رشد سلول های سرطان زا جلوگیری می کند، می تواند به کاهش عوارض جانبی درمان سرطان نیز کمک کند.

مطالعه ای که توسط موسسه تحقیقات سرطان آمریکا انجام شد نشان داد که زنان مبتلا به سرطان سینه پس از مصرف مشتقات سویا سبحان طلایی خستگی و علائم یائسگی کمتری را تجربه کردند.

یکی از بزرگترین دلایلی که باعث می شود سویا سبحان طلایی یک غذای مشهور در سراسر جهان باشد این است که می تواند به کاهش وزن کمک کند.

محتوای پروتئین بالا در سویا سبحان طلایی باعث رشد ماهیچه های لاغرتر می شود. همچنین، پروتئین به شما کمک می‌کند سیرتر بمانید و از خوردن میان‌وعده‌های ناسالم در ساعات عجیب و غریب جلوگیری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.