ساعت کاسیو مردانه سه موتوره ای که می توانید با تنظیم دستی رنگ چشم خود را عوض کنید

برخی از مشاغل و عادات تفریحی نیاز به ساعت های تخصصی دارند. آیا ساعت‌های لباسی اجباری هستند که به شما اجازه می‌دهند در امور با ظرافت کار کنید؟ نه، اما آنها مطمئناً به شما کمک می کنند تا تصوری را که می خواهید باقی بگذارید.

از سوی دیگر، ساعت کاسیو مردانه سه موتوره عملکرد را برای کسانی که بیشتر به آن‌ها نیاز دارند، ترکیب می‌کنند. این ساعت‌ها معمولاً در سطوح بالاتری از مقاومت در برابر آب نسبت به نمونه‌های معمولی خود آزمایش می‌شوند.

به عنوان مثال، ساعت های Divers دارای ویژگی های اضافی هستند که عملکرد، خوانایی و دوام قطعه را در زیر آب بهبود می بخشد. برخی از ساعت های خلبانی دارای یک کریستال تخصصی برای اطمینان از عملکرد در ارتفاعات مختلف هستند.

بر کسی پوشیده نیست که ساعت‌ها از میراثی غنی پشتیبانی می‌کنند. ساعت‌های قابل حمل اصلی در اواخر قرن پانزدهم ظاهر شدند و در اطراف کمربند یا گردن قرار می‌گرفتند. این ابزارها بسیار نادرست بودند و تا چند قرن بعد نمی توانستند دقیقه یا ثانیه را اندازه گیری کنند.

ساعت

حتی زمانی که مسئله اندازه و دقت مورد توجه قرار گرفت، ساعت کاسیو مردانه سه موتوره برای مردان عادی بود. ساعت های مچی وجود داشتند اما فقط به عنوان اکسسوری مد زنانه استفاده می شدند. ساعت های مچی مردانه در ابتدا به دلایل کاربردی به جای موارد مد روز مورد استفاده قرار گرفتند.

ساعت‌های مچی بداهه برای اولین بار در طول جنگ بوئر ظاهر شدند، که با بستن قاب‌های ساعت جیبی به مچ با کمی نخ ساخته می‌شدند و ساعت‌های مردانه تولید انبوه برای سربازان در طول جنگ جهانی اول رایج بود.

این ساعت‌ها از دو جهت منحصربه‌فرد با همتایان مدرن خود بسیار متفاوت بودند: اولاً، این ساعت‌ها اغلب دارای پوشش‌های محافظی بودند که بیشتر کریستال ساعت را پنهان می‌کرد و در عین حال محافظت را افزایش می‌داد و خوانایی را کاهش می‌داد. ثانیاً، ساعت‌های مورد استفاده برای افزایش درخشندگی، صفحه‌هایشان را با رادیوم رنگ می‌کردند.

این ساعت‌های مکانیکی اولیه برای کارکرد و نه سبک ساخته شده بودند، هرچند کمی بعد، ساعت‌های مچی به عنوان یک لوازم جانبی مد روز و بدون تشعشع برای مردان و زنان به طور یکسان وارد مد شدند. وقتی ساعت مچی می پوشید، تاریخی به پیچیدگی خود صنعت ساعت سازی را تداعی می کنید.