سارافون مخصوص برای محافظت از حقوق

اگر مسئولان مدرسه تلاش کنند دانش‌آموزانی را که از حقوق بیان خود استفاده می‌کنند  جوراب دخترانه با پوشیدن دکمه، نوشتن روی ناخن‌ها یا پیام‌های اعتراضی روی پیراهن تنبیه کنند، ممکن است با دعوای حقوقی برای بیان محافظت شده یا دادخواست مواجه شوند.

علاوه بر این، در مناطقی که مشوق هایی را برای افزایش مشارکت در کدهای لباس داوطلبانه یونیفرم و یونیفرم وضع کرده اند، تهدیدها یا شکایت های واقعی به سرعت ظاهر شده اند تا این عمل ظاهراً اجباری متوقف شود.

مخالفان کدهای لباس و لباس فرم اغلب به چند دسته تقسیم می شوند:

کسانی که نمی خواهند مدارس حقوق والدین را غصب کنند سارافون دخترانه مجلسی کسانی که خواهان استقلال دانشجو هستند،کسانی که مایل به استفاده از لباس های دست دوم هستند، و کسانی که به سادگی می خواهند لباس خود را به رخ بکشند.

به طور مشابه، انگیزه طرفداران یونیفورم اجباری یا کدهای لباس شبیه یکنواخت از کسانی که می‌خواهند تاکیدی بر لباس‌ها بی‌اهمیت کنند و برابری‌طلبی ضمنی در لباس‌های مشابه را ترویج کنند، متفاوت است، تا کسانی که در درجه اول می‌خواهند از دعوا با فرزندان خود بر سر لباس پوشیدن خودداری کنند.

با این حال، مخالفان معتقدند که یونیفرم شناسایی دانش‌آموزان مضطرب را نیز دشوارتر می‌کند عکس رادیو جیوه دار زیرا ممکن است با پوشیدن لباس‌های غیرمعمول علائم اختلالات روانی را آشکار کنند.

آنها همچنین خاطرنشان می کنند که معلمان اغلب دقایق ابتدایی کلاس را هدر می دهند تا مشخص کنند که کدام یک از دانش آموزانشان که لباس فرم ندارند معافیت دارند و کدام یک از قوانین ناقض هستند.

علاوه بر این، اصطکاک و مشکلات انضباط ممکن است بدتر شود مدل لباس با پارچه کرپ مازراتی زیرا قانون شکنان دفتر مدیر را شلوغ می کنند. با گذشت زمان، دانش آموزان ممکن است به سادگی از پوشیدن لباس یکنواخت یا یکنواخت خودداری کنند، یا ممکن است با پوشیدن لباس به روشی آشکار، این سیاست را به سخره بگیرند.

محققان تأثیرات یونیفورم و کدهای لباس را بر نظم و عملکرد تحصیلی مورد مطالعه قرار داده‌اند، اما یافته‌های آنها متفاوت بوده است: محققان، از جمله دیوید ال.

  • منابع:
    1. THE FIRST AMENDMENT ENCYCLOPEDIA
  • تبلیغات: 
  1. پلمپ رستورانی در تهران که همبرگر گوشت خرس سرو می کرد
  2. فلفل دلمه ای سرشار از ویتامینهایی برای جذب بهتر آهن
  3. همه مردم دنیا منتظر یک نفر برای تغییر جهانیان هستند!!
  4. حقایقی جالب برای داشتن موفقیت در کسب و کار اینترنتی