خدمات تولید لاستیک زمستانی

لاستیک زمستانی برپایه سیلیکاساخته شده اند.همچنین درزمان برف ویخبندان چسبندگی بیشتری دارندودارای میخهایی هستندکه اصطکاک راافزایش می دهند.

ما به چهار حلقه لاستیک با اندازه‌های و ویژگی‌های درست و مناسب احتیاج داریم که بتوانیم با خیال راحت در جاده‌ها حرکت کنیم و از خطرهای در کمین رانندگی و جانمان کم کنیم. لاستیک پراید یزد تایر یکی از بهترین برند های تولید لاستیک داخلی می باشد.

اگر چه تکنولوژی تولیدی بیشتر کارخانه ‌‌های ایرانی بایاس است اما تولیدکننده‌ های مختلفی مثل بارز، کویر تایر، گلد ستون و یزد تایر از تکنولوژی رادیال استفاده می‌کنند و اکثر محصولات وارداتی هم با این تکنولوژی تولید می‌ شوند. لاستیک پراید ایران تایر یکی از موفق ترین برند ها که از تکنولوژی رادیال به خوبی استفاده کرده است.

یکی ازمواردی که راننده هادرزمستان ومناطق برفی بایدرعایت کننداستفاده کردن ازلاستیکهای زمستانی می باشدکه جایگزین خوبی برای زنجیرچرخ است.مزایای استفاده ازجنس سیلیکابرای لاستیکهای زمستانی برروی تایرهاباعث افزایش چسبندگی به سطح جاده میشودهمچنین دراین تایرهافاصله آج هازیاداست درحالیکه تایرهای چهارفصل این ویژگی راندارند.

5

 1. سلام لاستیک زمستانی برای شهر هایی سرد سیر که برف زیادی میبارد واقعا عالیه پیشنهاد میکنم به دوستانم در یاسوج

 2. با سلام و وقت بخیر. کاملاً درسته از وقتی از این لاستیک برای ماشینم گذاشتم، دیگه نیازی نیست تو زمستون زنجیر چرخ بذارم برا لاستیک ماشینم.

 3. سلام من همیشه با زنجیر چرخ مشکل داشتم امه از وقتی از این سایت لاستیک زمستانی خریدم کارم بسیار راحت شده و دیگه نگران نیستم ممنوناز سایت خوبتون، به همه رانندگان عزیز توصیه میکنم از این مجموعه خرید بفرمائید.

 4. سلام تشکر میکنم بابت سایت خوبی که دارید لاستیکای ماشینم خیلی خوب شده دیگه خیالم از لاستیکا راحته..دمتون گرم

 5. سلام و درود خدمت شما
  همسر من ازین لاستیک ها برای ماشین خودش خرید خیلی عالی بودن و راضی بود
  کیفیت خیلی خوبی داشت
  تو زمستون هرجا رفتیم که برف بود نیاز به زنجیره چرخ پیدا نکردیم
  ممنون از کیفیت خوبه لاستیک هاتون.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.