جعبه هدیه نوزادی که در هنگام باز کردن در آن پیام های صوتی فرستنده را پخش می کند

طراحی جعبه هدیه نوزاد مانند این زمانی که به کودکان نیز داده می شود یا حتی برای اینکه بچه ها با تمام خانواده آن را برای هدیه دادن به عزیزانشان بسازند، خوب عمل می کند.

یک جعبه هدیه نوزاد می تواند با کمی آراستگی و مراقبت به رویای عاشقان اسپا تبدیل شود. این یکی از بهترین ایده‌های جعبه هدیه DIY است که می‌توانید از آن برای تقدیم به همسایه‌ها، دوستان یا شاید حتی برای دادن معلمان مورد علاقه‌شان به فرزندانتان استفاده کنید.

فقط به اندازه کافی اقلام را در خود جای می دهد که طاقت فرسا نباشد. خود جعبه هدیه نوزاد نیز طراحی زیبایی دارد. استفاده از روش گلدار به آن یک لایه روشنایی خوب می دهد که به آن اجازه می دهد فوراً برجسته شود. به قدری شیرین به نظر می رسد که مردم حتی ممکن است از ترس خراب کردن طراحی باورنکردنی آن در باز کردن آن مردد باشند.

جعبه

گاهی اوقات، شما فقط می خواهید چند خوراکی خوشمزه را به عنوان هدیه تقدیم کنید. در این مورد، می توانید یک جعبه هدیه نوزاد دست ساز بسازید که جلوی آن نمایان باشد. این بهترین راه برای هر کسی است که بداند چیزی خوراکی دریافت می کند.

در عین حال، هنوز هم می‌توانید با بسته‌بندی رنگارنگ و دقیق همه آن‌ها را خوشحال کنید. اگر ابزاری دارید، سعی کنید برخی از برچسب ها را اضافه کنید تا دقیقاً نشان دهید که چه خوراکی هایی در داخل آن وجود دارد. این باعث می‌شود که این‌ها طوری به نظر برسند که انگار به‌جای اینکه بسته‌بندی را از خانه خود ساخته‌اید، آنها را از نانوایی بیرون آورده‌اید.

این جعبه هدیه نوزاد یک هدیه جالب و شیرین برای یک عزیز است. اگرچه می‌تواند برای هر کسی مفید باشد، اما کمک به کودک برای دادن آن به والدین یا پدربزرگ و مادربزرگ بسیار لذت بخش است.

جعبه هدیه نوزاد به خودی خود طراحی نسبتاً ساده ای دارد. اگر بخواهید همیشه می توانید کارهای بیشتری برای آن انجام دهید، اما طرح ساده به جذابیت کلی جعبه هدیه دست ساز می افزاید.

در واقع، برای کسانی که از طراحی مینیمالیستی استقبال می کنند، کاملاً مناسب است. به همین دلیل است که این نوع جعبه هدیه نوزاد دست ساز DIY به خوبی به عنوان یک پروژه خانوادگی با بچه ها عمل می کند.