تولید برق از بادام هندی بسته ای توسط چین جهان را به شوک فرو برد

آجیل بخش کلیدی یک رژیم غذایی سالم است. آنها بسیار مغذی، سالم هستند، حاوی بسیاری از مواد لازم برای بدن هستند، در حالی که به راحتی می توان آنها را به عنوان میان وعده با خود جایی برد.

همه آجیل دوست دارند، در هر فروشگاهی می توانید گردو، بادام، فندق و بادام هندی بسته ای پیدا کنید. اما واقعیت این است که گردو، بادام و فندق را می توان به صورت خام مصرف کرد، اما بادام هندی خام سمی واقعی است که می تواند انسان را بکشد.

بیایید با خوبی ها شروع کنیم. بادام هندی بسته ای یک آجیل بسیار سالم است، زیرا حاوی مقدار زیادی اسیدهای چرب امگا 3 است که برای یک فرد ضروری است. این اسیدهای چرب امگا 3 هستند که اغلب در افراد کمبود دارند، زیرا امگا 6 و امگا 9 به راحتی از غذاهای معمولی به دست می آیند.

علاوه بر این، آنتی اکسیدان های مختلف باعث بهبود عملکرد پانکراس، تقویت سیستم ایمنی و بهبود عملکرد مغز می شود.

بادام

نکته منفی آجیل این است که کالری بسیار بالایی دارد، بنابراین باید آنها را در حد اعتدال مصرف کنید. فقط یک مشت در روز کافی است تا آجیل تأثیر مفیدی روی انسان بگذارد.

اما بادام هندی همیشه چندان مفید نیست. موضوع چیه؟ بادام هندی خام سرشار از اوروشیول است که در پیچک سمی نیز یافت می شود. این ماده باعث واکنش شدید آلرژیک می شود:

طعم فلزی در دهان، احساس سوزش، بی حسی زبان و دهان، سوختگی شیمیایی حفره دهان، سردرد، تهوع و استفراغ. همه این علائم در طول روز ضعیف می شوند، اما تنها پس از 2-3 روز به طور کامل ناپدید می شوند. بادام هندی سمی ترین آجیل است.

تعداد زیادی از بادام هندی خام می تواند انسان را بکشد، اما این اتفاق بسیار نادر است، زیرا پس از اولین آجیل، فرد متوجه می شود که نمی توان او را خورد. علائم سوختگی شیمیایی و آلرژی در عرض چند ثانیه رخ می دهد.

این آجیل ها باید فرآوری شوند. قسمت اعظم سم روی پوست آن قرار دارد و سم خود آجیل در حین پخت و پز از بین می رود.

مردم محلی می دانند که بادام هندی سمی است. آجیل ها را خودشان روی یک ورقه فلزی تفت می دهند، سپس به سادگی پوست آن ها را می گیرند. اما کارخانه ها کارها را متفاوت انجام می دهند. این قابل درک است، همه در حجم های بزرگ وجود دارد.