تاریخچه طولانی تخمه آفتابگردان در آمریکا

دانه های آفتابگردان که از مرکز گل های بزرگ و گلبرگ زرد برداشت می شوند، تاریخچه طولانی و جالبی دارند لباس چرم دخترانه سرخپوستان بومی آمریکا حدود 8000 سال پیش آفتابگردان کشت می کردند و از دانه ها برای تهیه غذا برای نان استفاده می کردند.

امروزه کشاورزان دو نوع اصلی گل آفتابگردان را پرورش می دهند آنهایی که پوسته سیاه و جامد دارند دانه های فوق العاده روغنی دارند که در روغن آفتابگردان فشرده می شوند یا در تغذیه پرندگان استفاده می شوند.

آنهایی که بدنه راه راه سیاه و سفید دارند در غذا استفاده می شوند تعبیر خواب تخمه آفتابگردان در اواخر دهه 1960، جویدن یک لقمه برای استخراج دانه های کوچک در بین بازیکنان بیسبال رایج شد، ظاهراً به عنوان جایگزینی برای تنباکوی جویدنی.

در دهه 1970، دانه های آفتابگردان پوست کنده طرفدارانی را در میان گیاهخواران و علاقه مندان به غذاهای طبیعی به دست آورد.

اما این دانه های غنی از مواد مغذی می تواند یک عادت سالم برای همه باشد تخمه آفتابگردان یکی از بهترین منابع ویتامین E است.

برخی مطالعات دریافت بیشتر ویتامین E از غذا را با نرخ کمتر بیماری قلبی مرتبط می دانند رب انار آنها همچنین در مواد معدنی مانند مس، منگنز و سلنیوم فراوان هستند.

سعی کنید دانه‌های آفتابگردان پوست‌شده، بو داده و بدون نمک را روی سوپ یا سالاد بپاشید، یا آن‌ها را برای میان‌وعده به مخلوط بعدی اضافه کنید.

شما همچنین می توانید کره تخمه آفتابگردان را بخرید که جایگزین کره بادام زمینی شده است زیرا معمولاً برای رسیدن به خاک سفت در دفینه افرادی که به آجیل حساسیت دارند بی خطر است.

انتشارات سلامت هاروارد به عنوان خدماتی به خوانندگان ما دسترسی به کتابخانه محتوای آرشیو شده ما را فراهم می کند. لطفاً به تاریخ آخرین بررسی یا به‌روزرسانی در همه مقالات توجه کنید.

 • منابع:
  1. Seed of the month: Sunflower
 • تبلیغات: 
  1. کلاس ریاضی که همه را به دردسر انداخت
  2. مردی که با خوردن یک جعبه پرتقال در یک ساعت رکورد زد
  3. سرقت دستنبد بازیکن معروف در روز روشن!!!
  4. ریختن سقف کاذب بر سر 10 تا از هم وطنانمان