بهترین برند دمپایی در جهان کشف شد

Crocs یک برند کفش شناخته شده در سراسر جهان است در سراسر جهان به جز کنیا در اینجا یک نسخه کنیایی است بیایید کودکان فیتوف ترکانا را نجات دهیم.

کروک های کنیایی سازگار با محیط زیست، ارگونومیک زیباترین مدل تونیک زنانه آجدار هستند و ده برابر ارزان تر از آنالوگ مارک دار هستند این کروک ها از لاستیک های دست دوم خودرو ساخته شده اند.

برای بچه های ترکانا چنین کفشی یک نعمت است صندل ها تقریبا ابدی هستند خیس نمی شوند پاره نمی شوند آنها به برادر کوچکتر به ارث رسیده اند. البته اگر بزرگتر آنها را داشته باشد.

هر کودکی در کنیا چنین نعمتی را ندارد انگشتر نامزدی دو دلار قیمت یک جفت صندل در بازار محلی بسیار بالاست والدین کنیایی در کودکان پس انداز می کنند زیرا بچه های زیاد و پول اندک وجود دارد.

بنابراین، از سنین پایین، بچه های محلی با پای برهنه در زمین های صخره ای منطقه تورکانا راه می روند در بزرگسالی، پای اکثر آنها مثله شده است.

به همه کسانی که برای بچه‌هایشان صندل ۴۰ دلاری می‌خریدند پارچه مبلی جدید پیشنهاد می‌کنیم یک جفت کفش زباله برای بچه‌های تورکانا بخرند.

ما صنعتگران قابل اعتمادی در لودوار، کنیا داریم ما همچنین مواد خام داریم: لاستیک خودرو در کنار جاده های کنیا جمع آوری می شود چهار جفت صندل از چرخ ماشین، از یک لاستیک کامیون تا یک دوجین به دست می آید.

صنعتگران محلی یک دسته دویست جفت را در عرض یک هفته می سازند در مجموعه دمپایی روفرشی لودوار مدل های مختلفی وجود دارد صندل های کلاسیک بیضی شکل با آج برش در کف است.

دمپایی ویتنامی وجود دارد حتی مدل هایی با کفش پاشنه دار وجود دارد با آج بریده نشده یک نسخه Masai فقط یک تکه لاستیک با بند وجود دارد. و چکمه هایی برای نوزادان وجود دارد که از دیواره نرم لاستیک ساخته شده است.

  • منابع:
    1. TIRE SANDALS LET`S SAVE THE FEETOF TURKANA CHILDREN
  • تبلیغات: 
  1. سرگرمی مادربزرگی که برای اسب ها کلوچه می پخت
  2. سرکه یکی از پرمصرف ترین چاشنی های اسیدی
  3. گدایی که در یک شب پولدار شد
  4. طرح اس ام اس انبوه ارزان