انساسی که از سیب خشک کیلویی استخراج شد جایگزین عطر های معروف شد

افرادی که سیب خشک کیلویی می‌خورند به طور معمول بر رفاه خود افزوده و از بیماری‌های متعدد ناشی از کمبود مواد مغذی حیاتی پیشگیری می‌کنند.

میوه های خشک ب خصوص سیب خشک کیلویی یک جایگزین عالی روزانه برای میان وعده های سالم هستند. خشک کردن مواد غذایی قدیمی ترین استراتژی برای حفظ مواد غذایی است.

خشک کردن رطوبت غذا را دفع می کند با این هدف که مخمرها و موجودات میکروسکوپی نتوانند رشد کنند و غذا را خراب کنند. به همین ترتیب عملکرد آنزیم ها را کند می کند اما آنها را غیرفعال نمی کند.

افزایش دمای غذا باعث از بین رفتن رطوبت می شود و هوای غذا رطوبت را از بین می برد. برای خشک کردن خوب، تعادل بین ماگی و دما ضروری است. عوامل اساسی برای خشک کردن موفق، تعادل دما و رطوبت است.

سیب

سیب های خشک که به آن حلقه سیب خشک کیلویی نیز می گویند یک میان وعده خوشمزه و سالم است. در غیر این صورت حلقه‌های سیب نامیده می‌شود، با دلپذیری منظم روی هم چیده می‌شود.

سیب خشک کیلویی سرشار از شیرینی طبیعی است. سیب ها را کنده و به صورت عرضی برش می زنند تا شکل حلقه مانندی پیدا کند و هسته سیب ها از بین می رود.

سیب های خشک به رنگ قهوه ای مایل به قهوه ای روشن و نرم و جویدنی هستند. سیب خشک کیلویی منبع شگفت انگیزی از فیبر نامحلول و محلول است. فیبر محلول به کنترل سطح قند خون و کاهش سطح کلسترول بد کمک می کند.

فیبر نامحلول سلامت دستگاه گوارش را بهبود می بخشد. ویتامین های تقویت کننده سیستم ایمنی مانند مواد معدنی مانند آهن و کلسیم دارد. همه میوه های خشک به دلیل ارزش غذایی بالا به خوبی شناخته شده اند. سیب خشک کیلویی حاوی مواد مغذی است که می تواند برای بدن مفید باشد.