افتادن کیف سامسونت رمزی در راکتور هسته ای موجب ایجاد پدیده از زیان آور شد

کیف سامسونت رمزی دارای ابعاد تقریباً 7 3/4 اینچ در 10 1/4 اینچ در 1 3/4 اینچ است. این شامل یک جعبه با بسته شدن زیپ و یک چسب سه حلقه ای است که به طور دائم در ستون فقرات چسبانده شده است.

این کیف سامسونت رمزی برای قرار دادن یک درج پلاستیکی شفاف با یک خط کش 8 اینچی و صفحات کاغذی طراحی شده است که شامل یک تقویم قرار ملاقات روزانه و همچنین تقویم های هفتگی و ماهانه با فاصله ها و خطوط برای نمادهای شخصی است.

علاوه بر این، صحافی دارای یک آدرس شخصی و دفترچه تلفن، یک دفتر هزینه، یک جای کارت ویزیت وینیل و یک کیسه لوازم وینیل با برخی از لوازم اداری ناچیز مانند گیره های کاغذ است. دارای یک پد یادداشت است که ممکن است در کیف سامسونت رمزی قرار داده شود یا در یک جیب در داخل کیف سامسونت رمزی قرار گیرد.

کیف

داخل کیف سامسونت رمزی نیز شامل دو جا خودکار، دو جیب مسطح و یک جیب با روکش‌های مخروطی به سبک آکاردئونی است که برای نگهداری اشیای کوچک مناسب است. قسمت بیرونی دارای یک جیب دیواری کامل است که برای قرار دادن کاغذها طراحی شده است.

ابعاد سبک 2303 تقریباً 7 1/2 اینچ در 10 1/2 اینچ در 1/2 اینچ است. دارای یک کیس با بسته شدن زیپ و یک چسب سه حلقه ای است که به طور دائم در ستون فقرات چسبانده شده است. این مقاله شامل درج‌های کاغذی است که از نظر طراحی و عملکرد تقریباً مشابه موارد سبک 3352 است.

فضای داخلی شامل یک جیب است که برای قرار دادن یک صفحه یادداشت کوچک، یک دریچه برای محکم کردن کاغذها، یک جیب مسطح کوچک برای نگهداری یادداشت‌ها و یک جا خودکار طراحی شده است. قسمت بیرونی دارای یک جیب دیواری کامل است که برای قرار دادن کاغذها طراحی شده است.

ابعاد سبک 3334 تقریباً 10 اینچ در 14 1/2 اینچ در 1 اینچ است. این دارای یک بسته شدن زیپ با یک پد یادداشت ترکیبی و یک صفحه تقویم از پیش چاپ شده است که در یک شکاف در داخل کیس قرار داده شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.