اطلاعات آموزشی فنی مبل در مدارس

ما از معلم فناوری اطلاعات و نویسنده کتاب درسی پیتر کوچرا در مورد تجربیاتش پرسیدیم و مبل راحتی ایتالیایی توصیه هایی برای معلمان در شرایط مشابه خواستیم.

بدون بحران فعلی، مدارس نمی توانستند مزایای آموزش آنلاین را درک کنند هر ابری یک آستر نقره ای دارد.

ما کلاس های آنلاین را در حدود یک هفته در دسترس قرار دادیم. با این حال، ما متوجه شدیم که دانش آموزان از تماس اجتماعی لذت می برند و می خواهند با یکدیگر و با معلم صحبت کنند. باور کنید یا نه، آنها دلتنگ مدرسه هستند و دوست دارند برگردند.

برای کمک به معلمان که عاقل بمانند، توصیه هایی را گردآوری کرده ایم تا به شما در این مواقع عجیب کمک کند. به جنبه مثبت نگاه کنید – برای مدتی بدون بازداشت بعد از مدرسه!

هدف اصلی استفاده از فناوری فقط برای امتحانات و آزمایش نیست گوشواره طلا سفید نکته مهم این است که محتوا و روش های مناسب برای رسیدن به اهداف آموزشی خود را پیدا کنیم. برقراری ارتباط با دانش آموزان و ایجاد فضایی که دانش آموزان را برای یادگیری ترغیب می کند، مهم تر است. بازگشت به اصول تربیت معلم!

اهداف خود را با شرایط فعلی تنظیم کنید تفکر انتقادی، ارتباط و همکاری از راه دور را آموزش دهید. به بچه ها زمان بدهید.

تا فعالیت هایی را انجام دهند که معمولاً در مدرسه برایشان وقت ندارید مانکن لباس زمان برای خواندن، طراحی، رنگ آمیزی یا کدنویسی وجود دارد. پرورش خلاقیت ذهن های جوان را فعال نگه می دارد.

اینترنت مملو از منابعی است که به دانش‌آموزان در هر سنی کمک می‌کند تا یاد بگیرند، اما دانستن اینکه از کجا باید شروع کرد می‌تواند کمی سخت باشد. برای ساده تر کردن تدریس تا حد امکان، سعی کنید از منابع موجود مدرسه مانند وب سایت مدرسه استفاده کنید. به این ترتیب، بچه ها یک منبع آنلاین قابل اعتماد برای اطلاعات خود دارند.

اگر دانش‌آموزان شما دقیقاً بدانند که باید اطلاعات خود را از کجا دریافت کنندلباس ورزشی زنانه دیجی کالا احتمال کمتری دارد که با ایمیل فیشینگ مواجه شوند یا تصادفاً بر روی بدافزاری که به عنوان دانلود پنهان شده است کلیک کنند.

 • منابع:
  1. ?Ever dreamt of teaching from the sofa
 • تبلیغات: 
  1. تخمه آفتابگردان را بجای نمک استفاده کنید
  2. تجارتی که اقتصاد جهان را تکان داد
  3. محصولی که برای همیشه پوست شما را بیمه می کند!
  4. در کنارتان هستیم تا به اوج سرمایه برسید