استفاده از پالتو بارانی تهیه شده از پوست گرگ برای گرم نگهداشتن فرزندتان

با سردتر شدن هوا در بیرون، ممکن است در مورد روش هایی کنجکاو باشید که به فرزندتان یاد دهید چگونه پالتو بارانی بپوشد هیچ راه ساده‌تری برای انجام این کار نسبت به روشی که روش کت مونته سوری نامیده می‌شود، وجود ندارد.

بچه ها بدون توجه به آب و هوا دوست دارند بیرون باشند، بنابراین این یک مهارت مهم برای یادگیری است خبر خوب این است که در واقع بسیار ساده تر از چیزی است که ممکن است انتظارش را داشته باشید.

در این مقاله آموزش پالتو پوست مونته سوری را یاد می گیرید.

اهمیت آموزش مراقبت از خود مهارت های خودمراقبتی برای سلامت جسمی و عاطفی کودک حیاتی است اگر با فعالیت های زندگی عملی مونته سوری آشنا هستید، از قبل این را می دانید.

از شستن دست تا ظرفشویی، بچه ها واقعاً از اینکه بتوانند کارهایی را برای خودشان انجام دهند، لذت می برند استقلال به رشد عاطفی آنها کمک زیادی می کند.

اگر با دکتر مونته سوری و روش های او که می تواند در آموزش و پرورش و همچنین فرزندپروری کاربرد داشته باشد، آشنایی ندارید، قطعاً ارزش بررسی آن را دارد.

اگر فقط اینجا هستید تا یاد بگیرید که چگونه به روش مونته سوری به کودک آموزش دهید که پالتو پوست سمور بپوشد، این نیز عالی است.

کودکان از نظر جسمی، ذهنی و عاطفی با سرعت های متفاوتی رشد می کنند. بسیاری از کودکان نوپا می توانند در حدود 18 ماهگی کت را یاد بگیرند، با این حال، برخی دیگر ممکن است تا حدود 2 یا حتی 3 سالگی با این روش مشکل داشته باشند.

مونته سوری یک روش یادگیری بدون فشار است بنابراین، اگر فرزند شما آماده یا قادر به انجام این کار به نظر نمی رسد، نیازی به اجبار نیست  فقط چند ماه صبر کنید و دوباره درس را معرفی کنید.

کت فرزندتان را طوری روی زمین بخوابانید که داخل آن رو به بالا باشد و کاپوت یقه پالتو پوست گرگ را روی پای کودک یا روی میز سایز کودک قرار دهید.

  • منابع:
    1. How to Teach the Montessori Coat Flip
  • تبلیغات: 
  1. کیفیت محصولات از زمان شروع در خط تولید تا عرضه
  2. مطالبی در مورد کلاه چرم
  3. برترین روشی که تمامی افراد می تواند به ثروت کلان دست یابند!!
  4. پارچه ای هنگام استفاده از آن می توانید نامرئی شوید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.